Deratyzacja Zgorzelec

Jesteśmy specjalistami od usuwania gryzoni jak szczury i myszy w Zgorzelcu. Cechujemy się skuteczną metodą trwałego rozwiązywania problemów z gryzoniami w domach i budynkach.

Nie jesteśmy typową firmą zajmującą się zwalczaniem szkodników z Dolnego Śląska, która traktuje gryzonie w podobny sposób jak owady, stosując powtarzane co miesiąc lub co kwartał leczenie truciznami. To niekończący się proces.

Rozwiązujemy problem RAZ i NA ZAWSZE, dokładnie sprawdzając każdy element Twojego budynku i całkowicie uszczelniając wszystkie punkty dostępu, aby Twój dom był w 100% odporny na gryzonie.

Fizycznie łapiemy i usuwamy wszystkie szczury lub myszy.

Zadzwoń już teraz!
+48 723 277 081

Usuwanie myszy i szczurów Zgorzelec

Szczury mogą być strasznym zakłóceniem codziennego życia w okolicach Zgorzelca. Wyrządzają wiele szkód w domach i ogrodach. Szczury to oczywiście gryzonie. Są bardzo inteligentnymi padlinożercami, którzy mieszkają w pobliżu ludzi, ponieważ ich otoczenie jest łatwym źródłem pożywienia.

Ludzie często sięgają po pułapki, aby wytępić lub utrzymać populację szczurów pod kontrolą. Bez interwencji z pewnością nastąpi inwazja. Pułapki na szczury są skuteczne, jeśli są odpowiednio ustawione i umieszczone. Mogą być również bardziej opłacalne niż dzwonienie do serwisu.

Pułapki klatkowe

Istnieje wiele różnych rodzajów pułapek na szczury, które można zrobić samemu. Niektóre są bardziej skuteczne niż inne, ale tak naprawdę sprowadza się to do preferencji. Pułapki klatkowe są szczególnie popularne wśród tych, którzy preferują bardziej humanitarne podejście.

Jednym z rodzajów pułapek klatkowych jest pułapka wykluczająca. W rzeczywistości jest to raczej drzwi, które wypuszczają gryzonie, ale nie pozwalają im z powrotem wejść. Pułapki wykluczające pomogą odfiltrować gryzonie z domu, ale nie zapobiegną ich powrotowi.

Szczury są inteligentne i mogą być szczególnie wytrwałe. Jeśli znaleźli źródło pożywienia lub szukają miejsca do gniazdowania, prawdopodobnie znajdą drogę z powrotem do twojego domu.

Pułapki klatkowe

Pułapki klatkowe świetnie nadają się do łapania gryzoni i ich przenoszenia. Jest to najbardziej humanitarny sposób podejścia do zwalczania szczurów. Należy jednak pamiętać, że wiele szczurów ma tendencję do umierania po wyjęciu z ich naturalnego terytorium.

Problem z pułapkami klatkowymi polega na tym, że trudno jest dostać się do małych zakamarków, w których lubią przebywać szczury. Ważne jest również, aby używać ich jak najwięcej. Bez względu na rodzaj zastawionej pułapki, na każdego szczura powinny przypadać co najmniej dwie pułapki.

Ważne jest również sprawdzanie pułapek w klatkach co około osiem godzin. Szczury uwięzione w klatkach mają tendencję do paniki. Przyspiesza to proces odwodnienia i mogą umrzeć z powodu udaru cieplnego, zwłaszcza jeśli są na strychu.

Relokacja

Ludzie, którzy używają pułapek w klatkach, mają tendencję do wypuszczania szczurów na zewnątrz. Te wytrwałe małe gryzonie węszą z powrotem do twojego domu, jeśli nie zamkniesz odpowiednio otworów wejściowych stalą. Szczury mogą przeżuwać przewody, drewno, a nawet beton.

Czasami ludzie odpędzają szczury daleko w inne miejsce, zanim je wypuszczą. Uniemożliwi im to znalezienie drogi z powrotem do twojego domu, ale również drastycznie zmniejszy ich szansę na przeżycie. Szczury po prostu nie radzą sobie dobrze na nowych terytoriach.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 
DDD Zgorzelec