Dezynsekcja Zgorzelec

Rozumiemy, że wykrywanie szkodników w domu lub siedzibie firmy jest przygnębiające. Nasz zespół ds. zwalczania szkodników w Zgorzelcu składający się z doświadczonych techników, inspektorów, biologów terenowych i innych specjalistów od ptaków posiada odpowiednie przeszkolenie i może szybko, profesjonalnie i bezpiecznie zająć się problemem szkodników w Zgorzelcu i okolicach.

Wśród najczęstszych owadów, z którymi mamy do czynienia wymieniamy:

komary,
kleszcze,
karaluchy,
pluskwy,
wtyki amerykańskie,
rybiki cukrowe,
ćmy,
osy,
muchy,
pająki,
i wiele innych.

Zadzwoń już teraz!
+48 723 277 081

Usługi dezynsekcji dla firm w Zgorzelcu

Oferujemy bardzo konkurencyjne stawki dla firm i możemy zaprojektować zabiegi zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Bez względu na wielkość lub rodzaj prowadzonej działalności, jeśli masz problem ze szkodnikami, skontaktuj się z nami, a my upewnimy się, że Twoje zapytanie zostanie rozpatrzone przez naszego kierownika ds. zwalczania szkodników tak szybko, jak to możliwe.

Przełożony skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby, zaprojektować leczenie dostosowane specjalnie do jak najszybszego rozwiązania napotkanych problemów i przedstawić wysoce konkurencyjną, niezobowiązującą ofertę dla Twojej firmy w Zgorzelcu.

Dezynsekcja pomieszczeń spożywczych Zgorzelec

Kontrola szkodników w pomieszczeniach z żywnością w Zgorzelcu jest ważna, ponieważ wiele szkodników przenosi choroby i może skazić żywność swoimi odchodami, włosami i ciałami.

Aby uniknąć problemów, zaprojektuj swój obiekt tak, aby uniemożliwić dostęp szkodnikom i przeprowadzaj regularne kontrole, aby upewnić się, że Twój obiekt jest wolny od szkodników – jeśli odkryjesz, że masz problem, podejmij natychmiastowe działania, aby go rozwiązać.

Następujące elementy pomogą kontrolować szkodniki:

Upewnij się, że wszystkie drzwi zewnętrzne są ściśle dopasowane
W razie potrzeby zainstaluj moskitiery nad oknami i drzwiami
Zainstalować elektrycznie sterowane urządzenie do zabijania much (umieść go ostrożnie, aby zapewnić skuteczne działanie i bez narażania jedzenia)
Utrzymuj miejsca na śmieci w czystości i porządku. Zapewnij odpowiednio dopasowane pokrywy do pojemników i pojemników
Unikaj rozlania i natychmiast posprzątaj
Przechowuj otwarte opakowania produktów suchych w zamykanych pojemnikach
Zbadaj przyczynę uszkodzenia opakowania
Zapewnij dobrą rotację zapasów
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz usług w zakresie zwalczania szkodników – alternatywnie istnieje szereg firm zajmujących się zwalczaniem szkodników, które można znaleźć lokalnie.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 
DDD Zgorzelec