Ozonowanie Zgorzelec

Teraz i bardziej niż kiedykolwiek wcześniej niezwykle ważne jest, aby budynki komercyjne były utrzymywane w czystości i higienie. Podczas gdy codzienne czyszczenie powinno być obowiązkiem każdej firmy, dokładna dezynfekcja jest konieczna, aby zabić szkodliwe bakterie żyjące na powierzchniach i sprzęcie. Choroby zakaźne, takie jak COVID-19, mogą przetrwać na powierzchniach ze stali nierdzewnej do 72 godzin, a zatem, jeśli nie zostaną odpowiednio zdezynfekowane, mogą stanowić ogromne zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa personelu, gości i szerszej populacji.

Nasze usługi ozonowania stosowane są zarówno w mieszkaniach, domach, biurach, ale także oferujemy ozonowanie wielkopowierzchniowe w halach czy magazynach.

Ozonujemy też samochodu i klimatyzację.

Zadzwoń już teraz!
+48 723 277 081

Usuwanie zapachów Zgorzelec

Zapachy spowodowane ogniem i dymem , wodą , pleśnią , ściekami i źródłami biologicznymi są niewidocznymi zagrożeniami, które mogą zakłócić Twój dom i Twoje zdrowie. W szczególności cząsteczki dymu i zapachu nadal unoszą się w powietrzu wiele dni po wybuchu pożaru. Niezależnie od źródła problemu, Ozonowanie Zgorzelec dysponuje profesjonalnymi produktami, wiedzą i specjalistycznym sprzętem do usuwania szerokiej gamy zapachów, dzięki czemu możesz znów swobodnie oddychać.

Czasami podczas procesu usuwania nieprzyjemnych zapachów konieczne są wielokrotne zabiegi. Dlatego spotykamy się z Tobą i z góry przeprowadzamy Cię przez cały proces. Oprócz dostarczania wyjaśnień krok po kroku i aktualizacji w trakcie całego procesu, ściśle współpracujemy z Tobą, aby opracować najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojego domu.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 
DDD Zgorzelec